skip to main
|
skip to sidebar
pátek 29. května 2009
A zmrzlinu, tu mam taky rad!
And ice-cream, yes - I like that too!
Jo, mexicka kuchyne, to je moje!
Hey, I like mexican food!
Tak se jsem z toho cestovani v cyklististickem voziku unavil, az jsem z toho usnul
I got so tired by riding that cycling cart, that I got a sleep
Novější příspěvky
Starší příspěvky
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
Jachym The Toddler
Archiv blogu
►
2011
(1)
května
(1)
►
2010
(4)
prosince
(1)
září
(1)
srpna
(1)
června
(1)
▼
2009
(5)
října
(1)
května
(3)
března
(1)
►
2008
(3)
listopadu
(1)
října
(2)
Seznam blogů
Esterka Burgerová
před 15 lety
Tom's Blog
před 17 lety