skip to main
|
skip to sidebar
úterý 3. května 2011
Houpy hou, jaro je tady!
Swing swing, spring arrived!
úterý 14. prosince 2010
Po měsících tvrdé dřiny ukázková hodina na baletu
After months of hard work the show for parents in dancing school
sobota 11. září 2010
A já malý horolezec!
pondělí 23. srpna 2010
Kolo nebo koníka? To se těžko rozhoduje - máme rád oboje!
Bike or horse - hard to decide, I simply like both!
sobota 5. června 2010
Začala výletní sezóna, budeme jezdit... a vlakem!
Trip season started, we are going to ride... by train!
čtvrtek 8. října 2009
A ja maly akrobat... / Hey, I'm an acrobat junior!
pátek 29. května 2009
A zmrzlinu, tu mam taky rad!
And ice-cream, yes - I like that too!
Starší příspěvky
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
Jachym The Toddler
Archiv blogu
▼
2011
(1)
května
(1)
►
2010
(4)
prosince
(1)
září
(1)
srpna
(1)
června
(1)
►
2009
(5)
října
(1)
května
(3)
března
(1)
►
2008
(3)
listopadu
(1)
října
(2)
Seznam blogů
Esterka Burgerová
před 15 lety
Tom's Blog
před 17 lety