skip to main
|
skip to sidebar
pondělí 13. října 2008
Tak teď začíná sezóna sběru jablek. Urodilo se jich hodně moc, a tak to bude spousta práce je všechny sklidit.
Well, this is an apple picking season. We have so many apples, so it will be a lot of work to pick them all.
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Jachym The Toddler
Archiv blogu
►
2011
(1)
května
(1)
►
2010
(4)
prosince
(1)
září
(1)
srpna
(1)
června
(1)
►
2009
(5)
října
(1)
května
(3)
března
(1)
▼
2008
(3)
listopadu
(1)
října
(2)
Seznam blogů
Esterka Burgerová
před 15 lety
Tom's Blog
před 17 lety